Vitajte v našej firme LARO v.o.s., výrobcu chemických prípravkov

Kontakt

0905 937 035

Pracovná doba

07:00 - 14:30 (po-pi)

Napíšte nám

laro@laro.sk
Kontaktujte nás

Odhrdzovač LARO

Odhrdzovač LARO

Odhrdzovač LARO

Vysokoúčinný bezoplachový antikorózny prostriedok, ktorý okrem odstraňovania hrdze čiastočne pasivuje kovové povrchy pred ďalšou oxidáciou a zároveň po vysušení vytvára vhodné podmienky pre adhéziu ďalších ochranných vrstiev. /iba po dôkladnom vyschnutí/. 

Vlastnosti: Hnedosfarbená transparentná kvapalina kyslého charakteru. 

Použitie: Odhrdzovanie  akýchkoľvek kovových povrchov, odstraňovanie vodného kameňa a iných usadenín na sanitárnych zariadeniach.
Na dokonale očistené, prachu a nečistôt zbavené povrchy (v prípade drobných olupujúcich sa čiastočiek je tieto potrebné pred aplikovaním náteru odstrániť) je možné nanášať prípravok štetcom alebo máčaním ošetrovanej plochy v prípravku, v prípade silného znečistenia (pokročilého štádia korózie) aj opakovane. Doba pôsobenia prípravku je v závislosti od intenzity nahrdzavenia a vonkajšej teploty až niekoľko hodín.  Pôsobenie odhrdzovača sa prejaví po modrofialovom až modročiernom sfarbení povrchu (po aplikácii) a po úplnom zaschnutí vytvorí na povrchu svetlý film. 
Ďalší náter sa doporučuje  nanášať až po dôkladnom vyschnutí ošetrených plôch a úplnom odparení vodnej zložky v prípravku. V závislosti od vonkajšej teploty a vlhkosti v priestore to môže trvať niekoľko hodín. 
Výdatnosť: 10 - 15 m2 / kg v závislosti od nasiakavosti povrchu. 

Technické údaje: Hnedá transparentnä kvapalina, nehorľavá vo vode neobmedzene rozpustná, pH menej ako 3, hustota 1,15 gcm-3.

Balenie: PET fľaša 1000 g, 500 g, 5 l bandaska, voľné balenie

Bezpečnostné údaje:  viď etiketa a Karta bezpečnostných údajov.