Vitajte v Laro Plus s.r.o.

Kontakt

0904 400 322

Pracovná doba

06:00 - 16:00

E-mail

laro@laro.sk
Kontaktné údaje

Stravovanie

Stravovanie

Stravovanie

História rodinného podniku sa dátuje od roku 1997, kedy hlavnou činnosťou firmy bolo verejné stravovanie vo forme bufetového výdaja a jedálne. Neskôr sa ponuka služieb rozšírila o závodné stravovanie – dodávky a výdaj stravy v závodných kantínach.  Koncom roku 2013 sme založili spoločnosť LARO Plus, ktorej činnosť je orientovaná na veľkokapacitné závodné stravovanie a rozvoz denného menu formou "donášky na adresu".

Firma sa formuje a rozvíja podľa požiadaviek a potrieb našich zákazníkov, preto si v ponuke nášho obedného menu nájdu každý deň až zo šiestich menu svoje obľúbené jedlá milovníci tradičnej slovenskej kuchyne, vegetariánskej kuchyne (Vege Menu), tí, ktorí preferujú zdravý životný štýl (Fit Menu), ale aj my, ktorí si radi doprajeme "plný" tanier (XXL Menu). Začiatkom roku 2021 sme ponuku spestrili o Bagetové Menu, ktoré si obľúbia najmä nadšenci poctivých bagiet, amerických hotdogov, či obložených žemlí, denne pripravovaných z čerstvých surovín. (celú ponuku si môžete prezrieť v časti "Služby"). 

Úprimnou snahou našej kuchyne vždy bolo a bude zachovanie veľmi obľúbených tradičných domácich receptúr, preto si klasické slovenské pokrmy ako sú napríklad domáce parené knedle, zemiakové lokše, placky, parené či pečené buchty, kysnuté koláče, šišky, knedličky, pirohy, šúľance alebo lievance ako aj obľúbené plnené slané langoše, vyrábame výlučne vo vlastnej kuchyni.
Vždy budeme uprednostňovať poctivú ľudskú prácu pred strojmi a preto polotovary v našej kuchyni nemajú miesto !!!

Absolútnou prioritou pre náš tím je starostlivý výber a kvalita vstupných surovín a zároveň permanentné dodržiavanie hygienických predpisov. Neodmysliteľnou súčasťou plnenia vašich požiadaviek k spokojnosti je profesionálny personál s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti spoločného (závodného) stravovania. 


...prajeme Vám dobrú chuť !!!