Vitajte v Laro Plus s.r.o.

Naše služby

Naše služby

Naše služby

Závodné stravovanie (spoločné)
Zabezpečujeme komplexné stravovacie služby – dovoz, výdaj, sanitu a rôzne doplnkové služby súvisiace s výdajom stravy (vedenie HACCP, zabezpečenie výdajnej techniky, dopĺňanie inventáru a pod.)Sme vybavení dostatočnou kapacitou technologických zariadení, priestorov  ako aj kvalitným personálom pre uspokojenie potrieb aj podnikov  s vyšším počtom zamestnancov (300 a viac).Menu
Denne ponúkame výber až zo 7 menu zostavovaných podľa prianí a požiadaviek našich zákazníkov. Svoje obľúbené recepty si tak nájdu milovníci tradičnej slovenskej kuchyne, vegetariánskej kuchyne (Vege Menu), tí, ktorí preferujú zdravý životný štýl (Fit Menu), ale aj my, ktorí si radi doprajeme "plný" tanier (XXL Menu). Ponuku menu sme začiatkom roku 2021 spestrili o "Bagetové" Menu, v ktorom si svoje nájdu nadšenci poctivých bagiet, amerických hotdogov, či obložených žemlí. (celú ponuku si môžete prezrieť nižšie).

Rozvoz stravy
Ponúkame rozvoz stravy, balenej do zatavovacích PP (polypropylén - plast) misiek určených na balenie jedál, ktoré sú našimi autami prepravované v špeciálnych termoboxoch priamo na vami určenú adresu. Výhodou týchto misiek je ich vysoký teplotný rozsah, vďaka ktorému je možné bezproblémové ohrievanie v mikrovlnnej rúre.Akcie
Ponúkame cateringové služby pre rôzne spoločenské akcie ako svadby, firemné dni, rodinné oslavy, kary a pod.. V rámci týchto služieb zabezpečíme komplexný výdajný aj povýdajný servis od stolovania, dodania stravy a inventáru, výdajnej technológie, zabezpečenia profesionálnej obsluhy a pod.


Na prípravu hotových jedál používame najmodernejšiu technológiu v oblasti gastronómie. Nezabúdame pri tom na našu prírodu, preto chod našej prevádzky je s ohľadom na životné prostredie sprevádzaný permanentným využívaním obnoviteľných zdrojov energie. 

V prípade vášho záujmu budeme radi, keď nás s vašimi požiadavkami budete kontaktovať telefonicky, mailom alebo osobne.